Fotona 4D

Fotona 4D ile Yüz ve Boyun Gençleştirme

Derimiz en büyük ve en değerli organlarımızdan birisidir. Yaşantımız boyunca maruz kaldığı dış ve iç faktörlere bağlı her gün daha da yaşlanırken bu yaşlanma sürecinde Dolgu, kırılıklık tedavisi, Mezoterapi, Plateletten zengin plazma, Morpheus 8 Fraksiyonel Mikroiğneli Radyofrekans yani Altın İğne gibi çok çeşitli işlemler ve cihazlar ile yaşlanma sürecini geriye çevirebildiğimiz gibi enerji bazlı cihazlarda deri kalitemize olağanüstü etkilerini sunar.

Fotona 4D ile Yüz ve Boyun Gençleştirme Uygulaması İçin
Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!
İletişim

Fotona 4D Yüz ve Boyun Gençleştirme Nedir?

Deri kalitesinin her geçen gün daha çok konuşulduğu zamanlardayız. Daha doğal sonuçlar peşinde, daha iyi görünme ve kendimiz olma yolculuğunda seçimlerimizi yapıyoruz.

Deri kalitesini artırmak, yıpranmış kolagenin yenilenmesini sağlamak için tamamen doğal yöntemler ile bu süreci tersine çevirip yaşlanma etkilerini azaltmak için yeni teknolojiler peşinde olan biz dermatologlar ve bu tarz doğal gençleşme uygulamalarını takip eden ve isteyen hastalara yanıt bulmak için Fotona 4D lazer ile yüz ve boyun gençleştirme işlemi önermekteyiz.

Zamanın değeri paha biçilemez, ameliyatsız, sosyal hayattan kopmadan yapılan işlemler ve sonuçları günümüzde en çok tercih sebebi olmakta.

Düzenli bir takvim ile yapılan işlemlerin sonucu daha uzun ve etkili olur. Enerji bazlı cihazlar ve beraberinde cilt kalitesini artıran işlemler uzun vadede daha iyi sonuçlar sunar ve işlemle yapılacak bir çok tedaviden de düzenli işlem ile deri kalitesi artırılarak çok daha fazla yan etkisi olan bir çok işlemden kurtaracaktır.

Zamanla derimizde azalan kolagen, elastik fibriler ve hyalüronik asit içeriğine bağlı oluşan kırışıklıklar, çizgiler ve yorgunluk izlerini görmeye başlayınca daha doğal yüz ve boyun gençleştirme yöntemleri arasından en uygun olanını seçip deriyi tedavi etmek için en değerli giysimiz olan derimizi dermatologlara emanet etmek gerekir.

Fotona 4D İşlemi Nasıl Uygulanır

Fotona 4D İşlemi Nasıl Uygulanır?

Hem ağız içinden hem de deri üzerinden yapılan cilt sıkılaştırma ve deriyi yukarıya kaldırıp, hacimli yapısına kavuşturmaya 2 dalga boyu ve 4 farklı seviye ile çalışılır.

Ağız içinden smooth denilen mod ile nazolabial katlanırların açılması, dağa sıkı ve kırışıksız bir ağız çevresi için, sıkılaşmış yanaklar ve kolagen sentezi hedeflenir.

Sonrasında FRAC 3 ve PİANO modu ile renk eşitsizliği, damarlanma görünümünde azalma, cildin sıkılaşması ve lekelerin azalması hedeflenir.

En son aşama ile mevsime ve derinin ihtiyacına göre nonablatif ve ablatif bir uygulama ile cildin yenilenmesi sağlanır. Termal ısıtma, yeni kolagen sentezi, cilt kusurlarının tedavisi ve kırışıklıkların azaltılması her zaman ilk hedeftir.

İşlem sonrası bakım süresi olmayan, ciltte parlama ve esas yenilenme etkilerinin 2 hafta içinde en iyi seviyelere ulaştığı Fotona 4D tedavisi ile derinin ihtiyacına göre 2-4 seans 1, 1,5 ay ara ile planlanır. Fotona 4D işlemi sonrası cilt ve doku cildin kalitesini yıllar öncesi haline alıp kendimizin daha iyisine ulaşmayı hedefliyoruz.

Fotona 4D uygulama sırasında göz çevresi için Smootheye denilen göz çevresi kırışıklıklarını azaltmak, renginin açılması, dolaşımın düzenlenmesi ile deri rengi ve kalitesi artırılır.