Morpheus 8

Morpheus 8 Fraksiyonel Mikroiğneli Radyofrekans

Mikroiğneli Fraksiyonel RF; Mikroiğneli Radyofrekans; Yani diğer adı ile Altın iğne; Deriyi altın iğnelerin ucundaki Radyofrekans enerjisi ile yeniler. Yaşlanma ile gevşeyen, sarkan yüz derisi ve vücut derisinde de sıkılaşma, yenilenme sağlar. Cildi pürüzsüz ve daha parlak, sıkı hale getirirken sosyal hayattan ayırmadan çok daha rahat ve güzel bir deri sağlar.
Morpheus 8 Uygulamaları
İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!
İletişim

Morpheus 8 Nedir?

Kontrollü olarak mikroiğneler ile Radyofrekans enerjisini deri altına iletir, deriyi ısıtarak deride yenilenme, sıkılaşma, gözeneklerde daralma, ince çizgilerde azalma lekelerde azalma, akne ve akne skarının düzeltilmesini, işlem izlerinin düzeltilmesi, kaş düşüklüğünde bu bölgeyi yukarı kaldırarak, çatlak dediğimiz stria görünümünü tedavi etmede, vücutta sıkılaşmayı yeni kolagen fibrillerini üretimini sağlayarak daha pürüzsüz ve sıkı bir karın, bacaklarda sellülit görünümünde azalmayı yeni elastik fibril yapımını uyararak pürüzsüz görünümü sağlar, boyun ve dekolte çizgilerinde deriyi tamir ederek sıkılaşmayı sağlamada, göz altında torbaların azaltılmasını sağlayarak ameliyatsız, sosyal hayattan kopmadan cildi daha sıkı ve gergin hale getirerek yaşlanan deriyi tedavi eder; zamanla, dış etkenlerle azalan kolageni yeniden yapımını sağlayarak derinin gevşediği durumlarda kullanılan en güvenli en etkili tedavi yöntemlerinden biridir.

Tedavide mikroiğneler ile deri altında oluşturulan yara iyileşme mekanizmalarını çalıştırır ve cilt gençleştirmede, ısıyı derinin derin katmanlarına da ulaştırarak yeni kolagen ve elastin üretimini tetikliyor.

Morpheus 8 en önemli özelliği de FDA onaylı olması, Subdermal Adipose Remodeling denilen özelliği ile yeniden şekillendirme açısından başarısı kanıtlanmış olmasıdır.

Yüz için kontrollü dozlarda; yeni kolagen, elastin fibrilleri sentezleyerek gözenek sıkılaştırma, cilt kalitesini artırma, ince kırışıklıkları azaltma, yara izlerini azaltma gibi faydalarından yararlanılır.

Yaşla kemik doku küçülür, yüzümüzdeki yağ pedleri gevşer ve sarkar bunlar yaş alma sürecinde gözlediğimiz değişikliklerdir; Morpheus 8 bu yaş alırken gevşeyen ve sarkan yağ dokunun yeniden şekillendirilmesi sağlayarak sıkılaştırma sonucunu yakalar.

Morpheus 8

Hangi durumlarda yapılır?

Kalıtsal olarak Yaş alırken gevşekliği ve sarkması için önlem almak isteyenlere

Ameliyatsız, iyileşme süresi olmadan cildinde parlaklık ve canlılık isteyene

Deride hızlı boy uzaması ile ya da yoğun kilo alıp verme ile oluşan Çatlakların tedavisinde

Geniş gözenekleri daraltmak için, cildi sıkılaştırmak amaçlı

Aktif Aknesi ve Akneleri iyileşirken iz bırakmışsa bu izlerin azaltılması için

Güneşe bağlı yaşlanmayı azaltmak, lekelerin tedavi etmek için

İşlem izi ya da vücuttaki izlerin tedavisinde kullanılır.

İşlem nasıl olmakta?

Morpheus 8 Altın İğne Radyofrekans tedavisi öncesinde yaklaşık 30-45 dk lokal Anestezik krem ile hasta bekletilerek işlemin konforlu ve sonuçlarının daha etkili olması amaçlanır.

İşlem sonrası hayat nasıl?

İşlem sonrası hafif kızarıklık olmaktadır ve bu kızarıklık 3-6 saat içinde geriler. Sosyal hayattan kopmadan rahatlıkla hayata kaldığı yerden devam etmek mümkündür. Ortalama 1 ay ara ile ihtiyaca göre 3-4 seans planlanır.

Morpheus 8