Morpheus 8 body

Morpheus 8 Body Nedir?

3D Smart Frame ve Burst teknolojisine sahip Morpheus 8 Body, daha büyük vücut bölgelerinin subdermal adipoz yeniden modellenmesi için güvenli ve etkili minimal invaziv modüler RF fraksiyonel bir çözümdür. Morpheus 8 Body, elektrokoagülasyon ve hemostaz için dermatolojik ve cerrahi prosedürlerde kullanılır.
Morpheus 8 Body Uygulaması İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!
İletişim
morpheus 8 vücut gençleştirme

Morpheus 8 Body’nin Faydaları

Morpheus 8 Body mevcut olan en derin fraksiyonel tedavileri sunar. Geniş yüzey ucu, 8 mm’ye (7 mm + 1 mm termal profil) kadar deri altındaki dokuyu ısıtan 40 tane ince altın kaplı mikro iğnenin sıralı dizilmiş bir matrisinden oluşur.

Yeni 3D Akıllı Çerçeve işleviyle donatılan Morpheus 8 Body, iki kutuplu RF enerjisini mikropinlerin iç çemberinden başlayıp dışa doğru yayılan sıralı bir radyal ve dikey modelde dağıtır. RF enerjisi, her halkadaki mikroiğnelerin mesafesi ve sayısına göre otomatik olarak ayarlanır. Sıralı RF konuşlandırması, 3D doku blok ısıtması ve kasıtlı ve tekdüze bir tedavi modelinde daha fazla enerji sağlayan prosedürler üretir.

Morpheus 8 Body Nasıl Çalışır?

Patlama modu RF Vulkanizasyon teknolojisi, Morpheus 8 Body’nin bipolar RF enerjisini tek bir döngüde çok seviyeli tedavi derinliklerine otomatik olarak dağıtmasını sağlar. Dokuyu milisaniyelik aralıklarla üç seviyede sıralı olarak hedefleme yeteneği, tedavi sürelerinde önemli bir azalma sağlar, cilt yaralanmasını en aza indirir, tedavi tekdüzeliğini artırır ve özelleştirilmiş tüm vücut fraksiyonel prosedürlerini mümkün kılar.

Diğer yüzey yenileme yöntemlerinde yaygın olan enflamatuvar sonrası hiperpigmentasyon (PIH) riski çok az olan I ila VI cilt tiplerinde güvenlidir.

Morpheus 8 body vücut gençleştirme