Lumecca

Lumecca Nedir?

Cilt üzerine yoğun ve güçlü darbelerle yapılan bir ışık tedavisidir. Lumecca vasküler ve melanositik özelliğe sahip lezyonların tedavisinde kullanılır. Lumecca FDA onaylı bir cihazdır. Tedavi esnasında yoğun darbeli ışık teknolojisi ile deride renk değişikliği, çiller, güneşe bağlı deri yaşlanması, ince damar görünümleri Lumecca ışık tedavisi ile pigmentlerde ve damar yapılarında onarımı gerçekleştirerek tedavi eder. Yıpranmış kolajeni uyararak daha pürüzsüz, parlak ve sıkı bir cilt sunar. Derinin yenilenmesini de sağlamaktadır.
Lumecca Uygulaması İçin
Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!
İletişim

Lumecca Leke Tedavisi

Uygulama esnasında hasta ve doktorun mutlaka koruyucu gözlük kullanması gerekir. Uygulanacak bölgeye göre işlem süresi değişiklik göstermektedir.

Lumecca Hangi Bölgede Kullanılır?

Lumecca tedavisi cildin her alanında kullanılabilir. Yüz, el sırtları, Boyun, dekolte, kollar ve güneş ışınlarına maruz kalan bölgelerde yaygın kullanılır.

Lumecca Tedavisinden Sonra Cildinizde Neler Değişir?
Lumecca ne işe yarar?

Lumecca Tedavisinden Sonra Cildinizde Neler Değişir?

Lumecca tedavisinden 1-2 gün sonra lekelerin koyulaştığını görebilirsiniz. Tedaviden bir hafta sonra cilt tonu koyuluğundaki son evre olan, pigmentli lezyonlar pul pul dökülecektir. Vasküler lezyon tedavisinde damarların beyazladığını veya renk değiştirdiğini görebilirsiniz. Cildiniz tedaviden 1 hafta sonra daha canlı ve genç görünecektir

Tedavinin Yan Etkisi Var Mı?

Ciltte yaşanan herhangi bir reaksiyon birkaç saat içerisinde geçmektedir. Tedavi sonrası hastaların güneş ışığına karşı hassasiyeti oluşabilir bu hassasiyet de birkaç saat içerisinde geçer. Tedaviden sonra hasta direkt olarak güneş ışığına maruz kalmamalıdır.

Lumecca ne işe yarar?

Pigment ve vasküler lezyonların tedavisinde kullanılır.

Lumecca lazer tedavisinden sonra sonuçlar ne zaman görülür?

İlk seanstan sonra gözle görülebilecek sonuçlar elde edilir.

Lumecca lazerle tedavi zararlı mı?

Her hangi bir zararı bulunmamaktadır. Aksine cildinizin yenilenmesine daha sağlıklı görünmesine yol açar.

Lumecca Nedir