Smooth eye uygulaması

Smooth Eye

Günümüzde tıbbi alanda yaşanan teknolojik imkânlar sayesinde artık cilt gençleştirme işlemleri en talep edilen ve sonuç alınan tedavilerdir. Fotona Smooth Eye işlemi ise kişilere sağladığı avantajlarla öne çıkmaktadır. Herhangi bir cerrahi müdahale olmadan göz çevresindeki kırışıklıkları hedef alır ve sıkılaşmayı da sağlar. Lazer ışınlarından yararlandığı özgün teknolojisine sahip non-invaziv bir uygulamadır.
Smooth Eye Uygulaması İçin
Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!
İletişim

Smooth Eye Uygulaması Avantajları Nelerdir?

Stres, güneş maruziyeti, yaşlanma ve kalıtsal etkenler dolayısıyla yüz ifadesi değişime uğrar ve ilk ince kırışıklıklar, gevşeme ve derin destek dokuların azalması ile sarkma şeklinde yaşlanma belirtileri gözlenir. Lazerle göz çevresi sıkılaştırma olarak da bilinen Smootheye işlemi ile daha genç bir görünüme sahip olabilirsiniz. İnce yapıdaki kırışıklıklar, hacim kaybı ve elastikiyet problemlerinin önüne geçilir.

Smooth Eye Uygulamasının Avantajları

Er:YAG lazer ışınlarının kullanıldığı Fotona lazer sistemlerine özgü nonablatif yani soyma olmadan deri altını ısıtarak hızlı ve etkili bir şekilde cilt deformasyonlarına müdahale edilir. Cilt yapısında bulunan kolajen seviyesini arttırarak alt katmanların yenilenmesi ve sıkılaşmasına yardımcı olur. Bu sayede daha genç ve doğal bir yüz ifadesine sahip olabilirsiniz. Yeni nesil yöntemlere başvurulan Smooth Eye uygulamasının diğer faydaları ise şu şekilde sıralanabilir;

 

  • Göz çevresinde iyileşme
  • Kanama oluşmaması
  • Göz hacminde artış
  • Kırışıkların büyük oranda azalması
  • Uygulama sonrası sosyal hayata kısa sürede geri dönüş

Nasıl Uygulanır?

Göz çevresini gençleştirme amacıyla birkaç aşamadan oluşan işlemler serisi söz konusudur. Er:YAG lazer aracılığıyla cilt yüzeyine zarar vermeden ısıtılır. Böylelikle cilt alt tabakasında yer alan fibroblast ve kolajen işleyişi hızlandırılır. Uzman hekim tarafından gerek duyulması halinde deri katlanmalarına da fraksiyonel lazer ile müdahale edilebilir. Göz ve çevresinde bulunan dokunun pürüzsüz hale getirilir.

Uygulama sonrasında hastalar, daha dinç ve genç bir ifadeye sahip olmaktadır. İşlem bölgesine uygulanan soğuk hava sayesinde düşük seviyede bir ağrı hissedilir. İşlemin ertesindeki 1-2 gün, pullanma ve kuru görünüm oluşabilir. Kişilerin yüksek derecedeki ısı ve güneşten korunması bu açıdan oldukça önemlidir.

Fotona Smooth Eye uygulaması ve cilt üzerindeki etkileri hakkında sorularınız ve detaylı bilgi için ekibimize ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Alanında uzman ekibimiz ve gelişmiş teknolojik alt yapımız ile arzu ettiğiniz görünüme kavuşmanızda yardımcı oluyoruz.

Smooth Eye Uygulaması İle İlgili Sık Sorulan Sorular

Fotona Smooth Eye nedir?
Fotona lazer ne işe yarar?
Kimlere uygulanır?
Smooth Eye işlemi sırasında ağrı hissedilir mi?
Uygulama sonrası nelere dikkat edilmeli?